0
داکتاپمجله سلامت و پزشکیتفاوت سایت شخصی جدا و داشتن صفحه در سایت میزبان

تفاوت سایت شخصی جدا و داشتن صفحه در سایت میزبان

3 Khordaad 0028 بازدید
3 Khordaad 140028 بازدید

تفاوت سایت شخصی جدا و داشتن صفحه در سایت میزبان


خدمات پزشکی آنلاین یکی از مواردی است که در سال های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. امروزه با پیشرفت فناوری های ارتباطی و گسترش خدمات مبتنی بر بستر اینترنت بسیاری از مشاغل به سوی خدمات آنلاین روی آورده اند. عرصه پزشکی یکی از همین موارد است که به خصوص با شیوع کرونا و ایجاد محدودیت در رفت و آمد و فاصله گذاری اجتماعی و همچنین نیاز روزافزون جامعه به خدمات پزشکی در این زمینه پیشرفت زیادی را شاهد بوده است.

استفاده بیش از پیش مردم از فضای مجازی و بستر اینترنت برای خدمات پزشکی این عرصه را به فضایی رقابتی برای پزشکان و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی تبدیل نموده است. امروزه بازاریابی پزشکی معنا و مفهوم تازه ای به خود گرفته و روش های سنتی جای خود را به تبلیغات آنلاین و فناوری های نوین داده اند.

در حال حاضر بسیاری از پزشکان از طریق پلتفرم های آنلاین پزشکی با بیماران خود در ارتباط هستند. گروهی دیگر نیز قدمی فراتر گذاشته و وبسایت شخصی خود را راه اندازی کرده اند. سوالی که اینجا مطرح می شود این است که تفاوت بین داشتن یک صفحه شخصی در سایت میزبان با یک وبسایت شخصی پزشکی در چیست؟

در این مقاله قصد داریم که به بررسی این موضوع که داشتن یک وب سایت شخصی نسبت به داشتن یک صفحه در سایت میزبان چه مزایا و  تفاوت هایی دارد بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

 

زیر مجموعه یک سایت بودن به چه معنی است؟

هر وب سایت از صفحات داخلی متعددی تشکیل شده است که اطلاعات مورد نظر مخاطب را به صورت جزئی و دسته بندی شده ارائه می کنند. برای مثال در سایت داکتاپ صفحات بیشماری از قبیل صفحات پزشکی، مقالات، نوبت دهی و مشاوره آنلاین وجود دارد که همگی در زیر مجموعه یک آدرس اینترنتی واحد قرار گرفته اند. 

اگر به صفحه پزشکان داکتاپ مراجعه کنید مشاهده می کنید که هر پزشک دارای یک صفحه اختصاصی است که تمامی اطلاعات و مشخصات مرتبط به او در آن صفحه موجود است. کاربران با جستجوی نام پزشک یا ورود به صفحه تخصص های داکتاپ می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. این صفحه مختص به یک پزشک است ولی در واقع در زیر مجموعه ای از سایت داکتاپ قرار گرفته و متعلق به سایت میزبان است.

سایت شخصی و صفحه در سایت میزبان چه تفاوتی دارند؟

سایت شخصی پزشک دارای یک آدرس و دامنه خاص میباشد که می تواند کاملا شخصی سازی شده و مطابق با سلیقه شما باشد. می توانید نام یا برند خود برای آدرس وبسایت خود استفاده کنید برای مثال www.drjavidi.com یا هر آدرس دیگری که قبلا کسی آن را خریداری نکرده باشد. علاوه بر این طراحی سایت شخصی به سلیقه شما و مطابق با حوزه فعالیتتان صورت می گیرد. برای مثال در طراحی سایت برای یک دندانپزشک از قالب رنگی سفید و یا برای جراحان از طیف رنگی سبز بیشتر استفاده می شود. با استفاده از سایت شخصی تمام اطلاعات و گزارشات مربوط به مراجعه کننده ها و همینطور خلاصه ای از مشاوره و زمان بندی دقیق نوبت ها و موارد دیگری از این قبیل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. که می تواند برای بازاریابی و جذب بیماران و ارزیابی عملکرد تان بسیار سودمند باشد.


مزیت های سایت شخصی

شاید این سوال برای شما ایجاد شده باشد که که ایجاد یک سایت شخصی چه مزیتی برای پزشک دارد و چرا باید برای طراحی سایت شخصی هزینه کنیم در صورتی که می توانیم خدمات خود را از طریق سامانه های پزشکی نیز به بیماران ارائه کنیم. در پاسخ به این سوال باید گفت که سایت پزشکی شخصی علاوه بر وجهه و اعتبار کاری، مزایا و امکانات بسیاری در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

 

  • وجود یک سایت شخصی باعث ایجاد اعتبار و ساخته شدن برند شخصی می گردد که در نتیجه سبب اعتماد سازی بیشتر در بین بیماران می شود.
  • یک وب سایت شخصی علاوه بر اینکه باعث جلب اعتماد بیماران و شخصیت بخشیدن به برند پزشک می شود مزایای دیگری نیز به همراه دارد که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.
  • پشتیبانی ها ، خدمات سئو و تولید محتوا و … برای سایت شخصی به صورت تخصصی و حرفه ای متناسب با حوزه آن پزشک انجام می گیرد 
  • قالب اختصاصی و گرافیک متنوع سایت که به راحتی و به صورت دلخواه مطابق سلیقه کاربر قابل تغییر است.
  • امکانات بسیار گسترده و با تنوع بیشتر نسبت به سایت های میزبان با قابلیت و ویژگی های مختص به زمینه کاری و مد نظر پزشک
  • امکان گزارش گیری و جمع آوری داده های ارزشمندی مانند اطلاعات مراجعین، ویزیت ها، پرداخت ها و ...

 

سخن داکتاپ

خدمات آنلاین کلید موفقیت و گسترش کسب و کار شماست. اگر تا به حال به فکر توسعه و راه اندازی وبسایت شخصی خود نبوده اید شاید زمان آن فرا رسیده باشد تا از خدمات داکتاپ در این زمینه بهره مند شوید. مجموعه داکتاپ به دنبال افزایش کیفیت خدمات پزشکی و به حداقل رساندن فاصله پزشک و بیمار می باشد. پس در هر جای این مسیر قرار دارید، ما قدم به قدم تا رسیدن به این هدف در کنار شما هستیم.

 

به دنبال دریافت مشاوره از بهترین پزشکان هستید؟

در کوتاه ترین زمان با بهترین پزشکان مشاوره بگیرید.

پیشنهاد بهترین متخصصان
دیدگاه هااینجا محل درج سوالات پزشکی نیست. به این منظور از قسمت مشاوره استفاده کنید.