داکتاپ
داکتاپمجله سلامت و پزشکیاهمیت سایت برای کلینیک
داکتاپ
نویسنده:
داکتاپ
لایک کردن
اشتراک گذاری
اهمیت سایت برای کلینیک

در این مقاله به اهمیت سایت برای کلینیک می پردازیم سوال اول این است که کلینیک ها به چه منظوری فعالیت می کنند؟ قطعا اولین دلیلی که می توان به آن اشاره کرد ارائه خدمات درمانی به مردم است اما دلیل بسیار مهم دیگری برای فعالیت کلینیک ها وجود دارد که آن هم کسب درآمد از طریق ارائه خدمات درمانی به انسان‌هاست.

 مدیر کلینیک قطعا برای کسب درآمد، روش هایی را در نظر دارد و تنها با یک تابلو معرفی کلینیک کسب درآمد اتفاق نمی افتد، چرا که در این صورت بیماران کلینیک، فقط افرادی خواهند بود که اتفاقی از آن نقطه عبور می کنند و بعد از مدتی برای گرفتن خدمات درمانی به آنجا مراجعه کنند.

 

کسب درآمد و اهمیت سایت برای کلینیک

نکته مهم در اهمیت طراحی سایت پزشکی برای کلینیک ها این است که به شناخته تر شدن آنها توسط سرچ کلینیک در گوگل کمک می کند. امروزه مفیدترین شیوه ارتباطی بین بیمار و مراکز درمانی جستجوی در گوگل است مردم خدمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو می کنند و در میان نتایج تنها یکی از آنها را انتخاب خواهند کرد پس کسی برنده این بازار است که در وهله اول یک سایت برای کلینیک داشته باشد که بتواند توسط آن کاربران را به استفاده از خدمات کلینیک خود راهنمایی کند.

مدیران کلینیک ها باید بدانند همانطور که با دستگاه های پیشرفته بیماران را مداوا می کنند باید برای بازاریابی خود نیز مدرن ترین روش ها را استفاده کنند و داشتن سایت یک روش بازاریابی بسیار مدرن و امروزی است.

 

بهترین سایت برای کلینیک ها

در مساله طراحی سایت پزشکی برای کلینیک بهترین سایت، سایتی است که ظاهر آن با توجه به دیدگاه کاربران طراحی شده باشد تا وقتی بیماری وارد سایت شما شد بداند در کدام قسمت می تواند از یک پزشک متخصص پوست نوبت بگیرد و یا از پزشک متخصص زنان مشاوره دریافت کند برای اینکار راه پیچیده ای را طی نکند و در ادامه فرآیند گزینه های راهنمایی نیز وجود داشته باشد تا تجربه خوب و راحتی در استفاده از سایت شما به دست آورد و باز هم برای گرفتن خدمات آنلاین و در نهایت مراجعه به کلینیک شما را انتخاب نماید.

اما همه این ها نیازمند این است که سایت شما از لحاظ تکنیکال قوی و از نظر ظاهری بدون ایراد باشد، از سرعت لود سایت در نظر بگیرید تا دیده شدن در صفحه اول گوگل! همه و همه در اینکه بیماران شما را انتخاب کنند تاثیرگذار است.

     

امکانات سایت برای کلینیک

برای یک بیمار وقت و هزینه بسیار حائز اهمیت است. پس خدمات آنلاین و اخبار پزشکی را به بیمار ارائه دهید تا میان تمام سایت ها شما را انتخاب کند. یک چک لیست از خدمات آنلاینی که می توانید به بیماران ارائه دهید تا آنها احساس رضایت بیشتری داشته باشند تهیه کنید؛ برای اینکار ابتدا همکاران خود در این حوزه را بررسی کنید و از بیماران نیز نظر سنجی کنید البته این بررسی ها نیاز به متخصص و صرف هزینه دارد با امکان ضریب خطا. 

 

خوشبختانه داکتاپ برای شما تمام این کارها را انجام داده؛ تخصص ها و مراجعین آنها را بررسی کرده، مدت‌ها زمان صرف شناخت انواع بیماران کرده و در نهایت با نظرات متخصصین شناخت کاربران، سایت سازی را توانسته طراحی کند تا فاصله بیمار و پزشک را به حداقل برساند. داکتاپ متوجه شد برای کاربران خوشایند تر و اعتماد پذیرتر است که نام یک پزشک را سرچ کنند و مستقیم وارد سایت شخصی پزشک شوند. همچنین اگر وارد سایت کلینیک می شوند بتوانند به راحتی با دیگر پزشکان ارتباط مستقیم بگیرند. اخبار پزشکی را از سایت مطمئنی مثل کلینیکی که پزشکان آن را می شناسند دنبال کنند و با خیال راحت به توصیه های پزشکی منتشر شده در آن سایت عمل کنند. شرایط کارمندی و اپیدمی کرونا امکان مشاوره و نوبت دهی آنلاین را تبدیل به یک مسئله بسیار مهم کرد. در نتیجه در سایت ساز داکتاپ تمام این امکانات وجود دارد.

به دنبال دریافت مشاوره از بهترین پزشکان هستید؟در کوتاه ترین زمان با بهترین پزشکان مشاوره بگیرید.پیشنهاد بهترین متخصصان
دیدگاه ها
اینجا محل درج سوالات پزشکی نیست. به این منظور از قسمت مشاوره استفاده کنید.