Doctor Cover
دکتر علیرضا استقامتی | فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم | داکتاپ
وضعیت پزشک: غیر عضو

دکتر علیرضا استقامتی

فوق تخصصغدد درون ریز و متابولیسم

شهر :تهران

شما دکتر علیرضا استقامتی هستید؟ جهت تکمیل اطلاعات و استفاده از امکانات عضو شوید.
Doctor Chat Cover
به دنبال دریافت مشاوره از دکتر علیرضا استقامتی هستید؟

در حال حاضر، دکتر علیرضا استقامتی عضو داکتاپ نیستند. اگر سوالی در این زمینه دارید یا به دنبال اطلاعات بیشتری از پزشک هستید، ما در داکتاپ پاسخگوی شما هستیم. ما به شما کمک میکنیم تا پاسخ پزشکی خود رادر سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

درباره پزشک
دکتر استقامتی فوق تخصص غدد نام کامل پزشک: دکتر علیرضا استقامتی آخرین مدرک: فوق تخصص غدد درون‌ریز و متابولیسم افتخارات و سوابق: عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب جایزه محقق برتر دیابت پژوهشگر برتر شانزدهمين جشنواره ابن‌سينا در سال 1394 دبیر کمسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت و مشاور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیوگرافی: دکتر استقامتی متولد 1339 هستند. تحصیلات ایشان تخصص داخلی و فوق تخصص غدد و متابولیسم است و تا کنون پژوهش های زیادی در زمینه بیماری های مهم مانند دیابت، چاقی، سندروم متابولیک و هزينه آن‌ها انجام داده اند. در حال حاضر دکتر استقامتی از برترین پزشکان در زمینه بیماری های غدد در ایران هستند که علاوه بر مطب شخصی در بیمارستان های امام خمینی و جم نیز در زمینه ی بیماری های غدد، دیابت، تیروئید و... طبابت می کنند. توضیحات تکمیلی: با توجه به شهرت دکتر استقامتی در زمینه بیماری های غدد و متابولیسم، گرفتن نوبت ویزیت از ایشان بسیار سخت است و گفته می شود ایشان اکثر وقت خود را برای بیماران قبلی گذاشته و بیماران جدید را به خاطر مشغله فراوان نمی پذیرند. خدمات و بیماری هایی که می توانید برای درمان آن به دکتر استقامتی فوق تخصص غدد مراجعه کنید: دیابت، تیروئید، چاقی، مشکلات رشدی و متابولیسم آدرس و شماره تماس مطب دکتر استقامتی فوق تخصص غدد: خیابان مطهری، قبل از شریعتی، گروه تخصصی ابن سینا، طبقه دوم، پلاک 13، طبقه دوم 02188417918 بیمارستان امام خمینی 02199390019 بیمارستان جم 02188820091
بهترین پزشکانغدد درون ریز و متابولیسم
تجربه خود را از مراجعه به دکتر علیرضا استقامتی و خدمات دریافتی بنویسید. اینجا محل درج سوالات پزشکی نیست. به این منظور از قسمت مشاوره استفاده کنید.