داکتاپ
داکتاپآرشیو مقالات
مرتب سازی بر اساس دسته بندی
26
21
18
13
3
13
2
15
24
14
9
5
حالت نمایش
اهمیت تعامل پزشک و برخی بیماران در سفرهای پزشک

اهمیت تعامل پزشک و برخی بیماران در سفرهای پزشک

این یک واقعیت است که پزشکان نیز مانند دیگر اقشار جامعه به تفریح بپردازند اما متاسفانه واقعیت تلخ دیگری نیز وجود دارد که بیماری و مشکلات جسمانی مردم در تعطیلات هم دست از سرشان بر نمی ‌دارد و بیمار در تعطیلات و سفرهای پزشک به یک راه حل نیاز خواهد داشت.
فعال بودن پزشک در لینکدین

فعال بودن پزشک در لینکدین

وقتی از عبارت پزشکان فعال در لینکدین استفاده می کنیم، منظور فقط و فقط داشتن یک پروفایل ساده نیست. هدف، فعالیت مستمر در این فضا می باشد که سبب خواهد شد دیگر همکارانتان شما را هر روز در این شبکه اجتماعی ببینند و از تجربه های ارزشمند شما استفاده کنند.
 تفاوت ادز و سئو

 تفاوت ادز و سئو

سوالی که بسیاری از کاربران فعال در دنیای وب در جستجوی آن هستند، تفاوت ادز و سئو در سایت است. این سوال معمولا یکی از چالش های پیش روی پزشکان پس از طراحی سایت پزشکی برای ارائه خدمات آنلاین به بیماران می باشد. اگر بخواهیم در یک جمله تعریفی از این دو ارائه دهیم در واقع هر دو روش به افزایش ترافیک ورودی سایت شما کمک می کنند و ابزارهای بسیار با ارزشی هستند. اگر قصد دارید در بازاریابی دیجیتال موفق شوید باید با هر دو ابزار یعنی هم سئو و هم ادز وارد رقابت با دیگر سایت ها شوید
اهمیت سایت برای کلینیک

اهمیت سایت برای کلینیک

نکته مهم در اهمیت طراحی سایت پزشکی برای کلینیک ها این است که به شناخته تر شدن آنها توسط سرچ کلینیک در گوگل کمک می کند. امروزه مفیدترین شیوه ارتباطی بین بیمار و مراکز درمانی جستجوی در گوگل است مردم خدمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو می کنند و در میان نتایج تنها یکی از آنها را انتخاب خواهند کرد
چرا سایت های تازه طراحی شده در بالای لیست جستجوی گوگل دیده نمی شوند؟

چرا سایت های تازه طراحی شده در بالای لیست جستجوی گوگل دیده نمی شوند؟

وقتی طراحی سایت پزشکی شما به اتمام می رسد، گوگل برای اینکه اعتبار آن را بسنجد آن را در محیطی بنام سندباکس قرار می دهد تا از اعتبار محتوای آن مطمئن شود. برخی از پزشکان این مشکل را دارند که حتی وقتی نام آنها جستجو می شود چرا در لیست جستجوی گوگل حتی در میان 10 یا 20 مورد اول نیز دیده نمی شوند. داکتاپ در این مقاله به شرح این مساله و راهکارهای آن پرداخته است.
رابطه کرونا و ریزش مو

رابطه کرونا و ریزش مو

ریزش مو یکی از علائم ثبت نشده کروناست که تقریبا در بازه 30 الی 60 روز بعد از بهبودی شروع میگردد و در بیشتر موارد به طور موقت گزارش شده است و گاها پزشکان شما را برای استفاده از آمپول دکسپانتنول و بیوتین جهت درمان فوری ریزش مو تشویق میکنند.
به دنبال دریافت مشاوره از بهترین پزشکان هستید؟در کوتاه ترین زمان با بهترین پزشکان مشاوره بگیرید.پیشنهاد بهترین متخصصان