Doctor Cover
داکتاپروانپزشکی ( اعصاب و روان )دکتر سپهر مظلومی

دکتر سپهر مظلومی

متخصصروانپزشکی ( اعصاب و روان )

Doctor Chat Cover

مشاوره پزشکی آنلاین با دکتر سپهر مظلومی

در هر مکان و زمانی که هستید، می توانید سوالات پزشکی خود را به صورت آنلاین بپرسید. ویزیت آنلاین شما تا زمانی که جواب قطعی دریافت نکرده باشید، ادامه خواهد داشت.

  • حداکثر زمان پاسخگویی : 12 ساعت
  • ویزیت آنلاین با پزشک بصورت گفتگوی متنی
  • دریافت نسخه دارویی آنلاین مخصوص شما
  • مشاوره آنلاین پزشکی با بهترین پزشکان داکتاپ
در صورت عدم پاسخگویی پزشک، وجه شما به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.

هزینه مشاوره آنلاین متنی40,000 تومان
هزینه مشاوره تلفنی60,000 تومان

اطلاعات و سوابق دکتر سپهر مظلومی

سلام من دکتر سپهر مظلومی پزشک اعصاب و روان (روانپزشک) هستم.دوره پزشکی عمومی رو در دانشگاه تهران بین سالهای ۸۴ تا ۹۱ گذروندم و بعد از اون دوره تخصصی روانپزشکی رو با توجه به علاقه و نیازی که در جامعه میدیدم به عنوان تخصص انتخاب کردم. در مراکز مختلفی در تهران و کرج مثل بیمارستانهای رسول اکرم،امام خمینی،رازی،فیروزگر، کمپ ماده ۱۶ سروش،مرکز ماده ۱۶ اخوان، کلینیک خورشید، کلینیک اریانا، مرکز درمان سوء مصرف مواد رایحه سلامت و مراکز گوناگون دیگه مشغول به کار بودم که همکاریم با بعضی از اونها همچنان ادامه داره.علاوه بر اون عضو گروه روانپزشکان اویژه هستم که در اونجا افتخار همکاری با بعضی متخصصان و پزشکان دیگه در حوزه بهداشت روان رو دارم.
خدمات پزشک
درمان دارویی و یا رواندرمانی برای انواع مشکلات روانپزشکی مثل تنش در روابط با سایر افراد مشکلات جنسی اختلال خواب مشکلات خوردن اختلال خلق و روحیه کنترل خشم پرخاش اضطراب افسردگی بیش فعالی نقص توجه اختلالات جسمانی مرتبط با اعصاب و روان وسواس اختلالات شخصیت روانپریشی
تجربه خود را از مراجعه به دکتر سپهر مظلومی و خدمات دریافتی بنویسید.
اینجا محل درج سوالات پزشکی نیست. به این منظور از قسمت مشاوره استفاده کنید.