داکتاپ
Doctor Chat Cover
گفتگوی متنی با دکتر بیژن ولی الهی

در هر مکان و زمانی، سوالات پزشکی خود را به صورت آنلاین بپرسید و در کمتر از 12 ساعت پاسخ خود را دریافت کنید. گفتگوی شما تا رسیدن قطعی به جواب ادامه خواهد داشت. در صورت عدم پاسخگویی پزشک، وجه شما به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.در صورت عدم پاسخگویی پزشک، وجه شما به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.

هزینه مشاوره آنلاین متنی0 تومان
آدرس مراکز درمانی و دریافت نوبت
مطب دکتر بیژن ولی الهی
مطب دکتر بیژن ولی الهی
تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، خیابان سرو غربی،خیابان بخشایش،کوچه هفدهم،روبروی بیمارستان عرفان،ساختمان عرفان ،طبقه اول واحد 10202122400054
درباره پزشک
متخصص ارتوپدی و فوق تخصص مچ پا مرتبه علمی : متخصص ارتوپدی و فوق متخصص مچ پا و جراحی پا تحصیلات : جراحی استخوان ومفاصل، فلوشیپ جراحی مچ پا و پا دکتر بیژن ولی الهی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی مچ پا هستند، ایشان پایه گذار رشته ی جراحی مچ پا در دانشگاه علوم پزشکی هستند و تا سال 97 مسئول بخش جراحی مچ پا و پا در دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده اند. ایشان تخصص ویژه در جراحی های اطفال، آسیب های ورزشی، دفورمیتی های مادرزادی اندام، شکستگی های پیچیده، آرتروسکوپی مچ پا و سایر مشکلات مچ پا و پا دارند و تاکنون بالغ بر چندین هزار مورد جراحی موفق در زمینه های ذکر شده انجام داده اند و در این رشته صاحب سبک می باشد . در زمینه اختراع و نوآوری در حیطه های ذکر شده نیز در ایران پیشرو بوده اند. دکتر ولی الهی دوره تکمیلی فلوشیپ جراحی مچ پا و پا را در کشورهای سوئیس ،آلمان ، فرانسه ، هلند ، ایتالیا و …گذرانده اند و رزيدنتهای ارتوپدی بسیاری را در اين رشته تعليم داده اند .
بهترین پزشکانارتوپدی
گالری تصاویر
دکتر بیژن ولی الهی
در شبکه های اجتماعی دنبال کنید