0
داکتاپمجله سلامت و پزشکیخدمات داکتاپمعرفی داکتاپ

معرفی داکتاپ

25 Ordibehesht 00148 بازدید
25 Ordibehesht 1400148 بازدید

معرفی داکتاپ

با گسترش و توسعه روز افزون فناوری در زمینه خدمات پزشکی و سلامت در سال های اخیر شاهد رقابت فزاینده ای در این عرصه بوده ایم. پیشرفت تکنولوژی و وابستگی بخش زیادی از مشاغل به خدمات آنلاین باعث شده تا حوزه پزشکی و درمانی نیز از این قاعده مستثنی نباشد.

داکتاپ مجموعه ای پویا است که از دور هم آمدن جوانانی با استعداد، با تجربه و پر انگیزه و در راستای تسهیل ارائه خدمات پزشکی به بیماران تشکیل شده است. مخاطبان این مجموعه شامل دو گروه پزشکان و همچنین متقاضیان خدمات درمانی هستند و داکتاپ در این میان به دنبال تسهیل، تقویت و تسریع ارتباط میان این دو گروه می باشد.

هدف ما در مجموعه داکتاپ کمک به فراهم شدن امکان دسترسی عموم مردم به دانش و تخصص کادر درمان و همچنین افزایش سطح سلامت اجتماعی است. داکتاپ قصد دارد در آینده تمام خدماتی که به توسعه بازار و افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات پزشکی به بیماران کمک می کند را در سبد محصولات خود فراهم نماید. 

امروزه یکی از موارد بسیار مهم در زندگی روزمره افراد مشکل کمبود زمان و مشغله زیاد است که باعث شده تا اکثر مردم استفاده از خدمات آنلاین را به روش های قدیمی که تا گذشته ای نه چندان دور معمول بوده اند، ترجیح دهند. در این راستا و برای ایجاد سهولت در فرایند مشاوره و نوبت دهی پزشکی، داکتاپ خدمات متنوعی در نظر گرفته است که در ادامه به آنها می پردازیم.

 

خدمات ارائه شده در داکتاپ

همانطور که پیشتر اشاره شد خدمات پزشکی و درمانی ارائه شده در داکتاپ شامل امکانات متنوعی است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گردآوری پزشکان با تجربه از سراسر کشور جهت ارائه خدمات متنوع به بیماران 
  • نوبت دهی اینترنتی پزشکان
  • ارائه خدمات مشاوره آنلاین پزشکی توسط پزشکان عضو
  • طراحی و اجرای سایت شخصی برای پزشکان، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی
  • ارائه مطالب علمی در زمینه سلامت عمومی و نیز بیماریهای خاص

 

مشاوره آنلاین و نوبتدهی اینترنتی

 

 مشاوره آنلاین و نوبتدهی اینترنتی

مشاوره آنلاین و نوبتدهی اینترنتی از مواردی است که احتمالا بسیاری از شما با نام آن آشنا هستید. داکتاپ با گردآوری پزشکان متخصص از سراسر کشور این امکان را فراهم کرده تا به جای مراجعه حضوری به مطب پزشک، بدون محدودیت زمانی و از هر جایی مشکلات پزشکی خود را با متخصص مورد نظرتان در میان بگذارید. مشاوره آنلاین علاوه بر جلوگیری از تجمع بیماران در مراکز درمانی آلوده و همچنین جلوگیری از رفت و آمد و ترددهای غیر ضروری نسبت به ویزیت حضوری هزینه کمتری نیز به همراه دارد و در بسیاری از موارد مورد تایید پزشک می توانند جایگزین مناسبی برای مراجعه حضوری باشند. 

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در داکتاپ نوبت دهی اینترنتی است. در مواردی که حتما نیاز به مراجعه حضوری به مطب پزشک وجود دارد، نوبت دهی آنلاین می تواند راه حلی کارآمد باشد. نوبت دهی آنلاین مزایای فراوانی از جمله عدم محدودیت زمانی و مکانی برای گرفتن نوبت و کاهش زمان انتظار بیماران در مطب را به همراه دارد و از این رو باعث سهولت در فرایند مراجعه بیماران و همچنین مدیریت مطب برای پزشکان می شود.

 

طراحی سایت تخصصی برای پزشکان

طراحی سایت پزشکی راهی موثر برای معرفی خدمات شما به بیماران است. امروزه بیشتر افراد برای پاسخ به سوالات و مشکلات خود جستجو در اینترنت را انتخاب می کنند بنابراین حضور و رقابت در این حوزه امری ضروری است. از طرفی دیگر تعامل با مخاطب شرطی اساسی برای کسب اعتبار و ایجاد شخصیت برای برند شماست و از این رو داشتن یک وبسایت پزشکی شخصی می تواند قدمی بزرگ در راه جلب اعتماد متقاضیان خدمات درمانی باشد. با استفاده از سرویس طراحی سایت پزشکی که توسط داکتاپ به طور اختصاصی برای پزشکان و مراکز درمانی در نظر گرفته شده است ضمن معرفی تخصص و رزومه کاری خود می توانید از امکانات متنوعی مانند به اشتراک گذاری مقالات پزشکی، پاسخ به سوالات بیماران و مهمتر از همه امکاناتی مانند مشاوره اینترنتی و نوبت دهی آنلاین بهره مند شوید.

 

طراحی سایت پزشک


مجله سلامت داکتاپ

مجله پزشکی داکتاپ مجموعه ای از مقالات علمی در زمینه سلامت عمومی، اخبار پزشکی و دارویی است که توسط متخصصان و نویسندگان با تجربه این مجموعه در جهت ارتقای سطح آگاهی کاربران در حوزه پزشکی و سلامت ارائه شده است.  

 

خدمات غیر الکترونیکی داکتاپ

داکتاپ برای ارتقای کیفیت و ارائه بهتر خدمات پزشکان امکانات متنوعی در نظر گرفته است که در ادامه به مواردی از آنها اشاره می کنیم:

  طراحی و اجرا برای انواع سفارشات چاپی علمی و تبلیغاتی برای مطب ها و کلینیک ها (تولید محتوا توسط دانشجویان رشته پزشکی- طراحی گرافیکی و چاپ ارزانتر با استفاده بسته های تخفیفی داکتاپ)

  • طراحی و اجرای دکور مطب ها و کلینیک ها
  • برگزاری رویدادهای حوزه علوم درمانی
  • مشاوره بازاریابی و تبلیغات به پزشکان، دندانپزشکان و سایر کادر درمان
  • ویزیت مطب پزشکان و شناسایی اصلاحات ظاهری و ساختاری لازم برای افزایش رضایت بیماران متناسب با تخصص هر پزشک

 

سخن پایانی

هدف مجموعه داکتاپ ارتقای کیفیت خدمات پزشکی و دسترسی عموم مردم به دانش و تخصص کادر درمان و در نتیجه آن افزایش سلامت جامعه می باشد. ما بر آن هستیم تا در آینده در  سبد محصولات خود تمام خدماتی که به توسعه بازار و بهبود کمی و کیفی ارائه خدمات پزشکی و درمانی می شود را مهیا کنیم و در این مسیر شانه به شانه هم در راستای کم کردن هرچه بیشتر فاصله پزشک و بیمار قدم های استواری را برمیداریم

 

به دنبال دریافت مشاوره از بهترین پزشکان هستید؟

در کوتاه ترین زمان با بهترین پزشکان مشاوره بگیرید.

پیشنهاد بهترین متخصصان
دیدگاه هااینجا محل درج سوالات پزشکی نیست. به این منظور از قسمت مشاوره استفاده کنید.